Video iz članka:

Albanski predsednik se norčuje iz Trumpa: "Zelo se je trudil"

Albanski premier Edi Rama se je na vrhu Evropske politične skupnosti v Köbenhavnu s francoskim predsednikom Emmanuelom Macronom in azerbajdžanskim predsednikom Ilhamom Alijevim norčeval iz ameriškega predsednika Donalda Trumpa, ki se je pred kratkim pohvalil, da je končal vojno med tema dvema državama.
Več na Siol.net