V mestu General Santos na Filipinih je v soboto zgodaj zjutraj potekala reševalna akcija, med katero so pristojne službe z električnih vodov, na katere je splezal in nato z njih visel več metrov nad tlemi, reševale državljana Slovenije. Moški naj bi bil že pred incidentom v vidni stiski, kasneje pa so ga odpeljali na psihiatrično evaluacijo in nadaljnjo obravnavo v mesto Davao.
Več na Siol.net